13 Mart 2019

Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi Cihazları

Personel Takip Sistemi'nde kullanılan cihaz türleri.

Parmak izli Personel Takip Sistemi

Personellerin parmak izi kayıtlarının alınıp, sayısal verilere çevrilme yöntemiyle kullanılan parmak izi tanıma cihazıdır.

Kartlı Personel Takip Sistemi

Kartlı Personel Takip Sistemi, personellerin proximity ve/veya mifare kartları bu tip okuyuculara yaklaştırarak kullanılan kart okuyucu donanımdır.

Yüz Tanıma Personel Takip Sistemi

Personellerin yüz şekillerinin taranması yöntemiyle çalışan okuyucu donanımıdır.

Personel Takip Sistemi Uygulaması Nasıl Yapılır ? Sistem Nasıl Çalışır ?

Sistem uygulamasına başlangıç, satın alınan cihazın montajının (geçiş için en uygun nokta) yapılması ve sonrasında yazılımın kullanıcı bilgisayarlara kurulumu ile gerçekleşir. Kurulum işlemleri tanımlandıktan sonra sistemde kullanılacak cihaz türüne göre kart, parmak izi ve/veya yüz tanımlama işlemleri seçimi yapılan cihaz üzerinden gerçekleştirilir.

Yazılımda ise personel tanımları ve genel parametreler ile puantaj parametreli firmanıza özel olarak tanımlanır ve sistem bu sayede kullanıma hazır hale gelir.

Personel, işe giriş ve çıkışlarda, parmak izi okuyucu, kart okuyucu ve/veya yüz tanıma sisteminden geçiş yapmak kaydı ile giriş ve çıkış kaydı bu okuyucu donanımların hafızasında depolanır. Depolanan giriş çıkış kayıtları istenildiği an programa aktarılır ve programı aracılığıyla takibi yapılır.

Artık kullanıcı, sisteme ait olan Fabrika PDKS yazılımından istediği raporları (Geç gelenler, erken çıkanlar, fazla mesaiye kalanlar, devamsızlar vb.) alarak personel devam kontrol takibini ve verimliliğini kontrol edebilir. İstenildiği takdirde PDKS sistemi personelin normal ve fazla mesailerini de hesaplayarak ay sonu bordro yazılımına uygun verileri hazırlayarak, bordro işlemini minimum süreye indirgenmesini sağlar. Programdan alınan bu verilerin bordro programına aktarılmasıyla işlem yükü hafifler ve süreç hızlanır.

Personel Takip Programı

Firmamızın geliştirmiş olduğu ve sürekli güncellenmekte olan Fabrika PDKS personel takip programına ait genel özellikler.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Program arayüzü kullanıcı dostu olup, menüler arasında kaybolmadan basit ve hızlı bir şekilde kullanma kolaylığı olan bir yazılımdır.

Parametreler

Değişken mesai tanımları, otomatik vardiya döngüsü, giriş-çıkış toleransı, çalışılan sürelerin yuvarlanması, sigorta primlerinin hesaplanması, mesai tamamlama, denkleştirme, fazla mesai, fazla mesaide yemek kesintisi gibi bir çok opsyionel parametre ile uygun çözümler sunar.

Raporlamalar

Giriş-Çıkış, Gelmeyenler, Devamsızlar, İzinliler, Geç Kalanlar, Erken Çıkanlar, Fazla Mesai ve Puantaj gibi bir çok esnek ve güçlü raporlar. Tüm raporlar word, excell, pdf gibi farklı formatlara dönüştürülebilir.

Personel Takip Sistemi Fiyat Bilgisi veya Detaylı Bilgi Alın !

Personel Takip Sistemi Fiyatları hakkında bilgi almak ve/veya detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

 0232 3627874

Adınız (gerekli)

E-posta(gerekli)

Telefon(gerekli)

Konu

İletiniz