22 Eylül 2017

Zebra ZXP 3 Kart Yazıcı

Zebra ZXP 3 kart yazıcı,

Güvenilir ve kullanımı son derece kolay olup, profesyonel bir kart yazıcısından isteyeceğiniz her şeye sahiptir. Zebra ZXP 3 kart yazıcı, minimum kullanıcı eğitimi ve mükemmel yazdırma kalitesi gerektiren, düşük ve orta hacimli, tek veya çift taraflı yazdırma uygulamaları için ideal bir çözümdür. ZXP 3 serisi kart yazıcılar, gelişmiş özellikler ve yüksek kapasiteli medya seçenekleri sunmaktadır.

  • gelişmiş özellikler ve uyarlanabilirlik

    Doğrudan karta baskı yapan Zebra ZXP 3 kart yazıcı, çeşitli özellikler, olağanüstü baskı kalitesi ile düşük bir sahip olma maliyetini bir arada sunar. ZXP 3 kart yazıcı, uygulama için uygun kart kalınlığını seçme özelliğinin yanı sıra, geniş bir yüksek kapasiteli ribbon seçenekleri yelpazesi sunar. Ve, Zebra’nın çevre dostu medyalarıyla bir araya geldiğinde, ZXP 3 kart yazıcı sınıfının en ekonomik baskı çözümüdür.

  • yüksek kaliteli görüntülerin baskısı için kullanımı kolay

    ZXP 3 kart yazıcı, tek ya da çift taraflı kartlar üzerine canlı, yüksek kalitede, tam renkli ya da monokrom baskı yapılmasını sağlar. Basit tasarımı, renkli dokunmatik noktaları ve şimdi daha az plastik ve daha fazla biyolojik olarak çözünebilir malzeme kullanılarak daha çevre dostu olan, değiştirilmesi kolay, yüksek kapasiteli LoadN-Go™ akıllı ribbonları sayesinde, ZXP Series 3 yazıcının kullanımı daha kolaydır. Zebra Z-Raster™ ana bilgisayar tabanlı görüntü işleme teknolojisi, baskı kalitesinden ödün vermeksizin yüksek hızda baskı olanağı sağlar.

  • küçük ve kullanımı kolay

    Yazıcının kompakt tasarımı onu dar çalışma alanlarında doğru tercih yapmaktadır. Akıllı kart ve manyetik şerit kodlama opsiyonları ile ZXP 3 kart yazıcı, kimlik ve giriş kontrol kartlarının yanı sıra, kişiselleştirilmiş hediye, üye ve müşteri kartları gibi çeşitli uygulama ve pazarların ihtiyaçlarına cevap verir. Standart Kensington™ kilit özelliği ve opsiyonel muhafaza kilidi ile ZXP 3 kart yazıcı, güvenlikli kart baskı çözümleri için idealdir.