20 Şubat 2019

Mifare Kart

Mifare Kart 1k

Mifare Kart

Mifare kart, 13,56 Mhz frekansa sahip, ISO14443A endüstri normlarında, içerisinde bir mikro işlemci ve anten barındıran temassız kartlardır. 0-10 cm arası mesafelerde okuma ve yazma yapabilmektedir. İçerisinde bulunan çipte 16 bitlik 4’er bloklar halinde 16 sektör bulunmaktadır.

Mifare Kart Kullanım Alanları

Mifare kart, ödeme sistemleri, geçiş kontrol sistemi ve yemekhane kontrol sistemi gibi bir çok sistemle kullanılabilirler. Bu yüzden mifare kart fiyatları açısından da avantaj sağlar.

Bir tek mifare kart kullanılarak tüm sistemlerden geçiş yapılabilmesine imkan verir ve bu sayede her sistem için ayrı kart kullanımını ortadan kaldırır. İşten ayrılan personele ait mifare kart, tekrar tekrar başka personellere tanımlanarak yeni kart maliyetini de ortadan kaldırır. Mifare kart tek (unique) bir id’ye sahip oldukları için son derece güvenli ve kopyalanması mümkün olmayan kart türleridir. Bu yüzden mifare kartlar bir çok farklı uygulamalarda tercih edilirler.

Tek bir mifare kart ile personel devam kontrol, yemekhane kontrol ve geçiş kontrol sistemlerimizde aynı anda kullanabilir başka ikinci bir mifare karta karta ihtiyaç duymazsınız.

Mifare Kart Baskı

Baskılı Mifare Kart

Mifare kart, ön ve/veya arka yüzeyine renkli, siyah beyaz termal baskı yapılabilir. Kart yüzeyine yapılan baskı, karta iyi bir görünüm ve işlevsellik kazandırır.

Yüksek kalite standardıyla baskılı mifare kart veya baskısız mifare kart seçenekleri için bize ulaşabilirsiniz.