19 Şubat 2019

Proximity Kart

proximity kart

Proximity Kart

Proximity Kart, ISO standartlarına sahip, kredi kartı ebatlarında olup, her iki yüzeye de termal baskı yapılabilen plastik kartlardır.  Proximity kart aynı zamanda rf id kart olarak da tanınırlar.

Bu kartlar personel giriş katı, geçiş kontrol ve ödeme sistemleri gibi bir çok otomasyonda kullanılan, 125 Khz frekansa sahip, temas olmaksızın yani okuyucu cihaza uzaktan yaklaştırarak kullanılabilen temassız kartlardır.

Proxy kart ya da göster geç kart olarak da bilinen bu kartlar 0-10 cm mesafe aralığında etkili olabildiği için cüzdanlardan ve çantalardan çıkartılmadan dahi iş görebilmektedir. Proximity kart fiyatının yüksek olmaması personel sayısı yüksek işletmelerde kullanımını cazip hale getirmektedir. Ayrıca bu kartlara termal baskı yapılarak kurumsal kimliğinizi ve personel bilgilerini de kart üzerine yazma imkanı bulunmaktadır.

Proximity Kart Kullanım Alanları

Proximity Kart Nerede Kullanılır ?

Proximity Kart, personel giriş kartı olarak Personel Devam Kontrol Sistemi, Geçiş Kontrol Sistemi ve Yemekhane Kontrol Sistemi gibi bir çok sistemle kullanılabilirler.

Tek bir proxyimity kart kullanarak birden fazla sistemden geçiş yapılabilmesinden dolayı da avantaj sağlar.

Örneğin tek bir proximity kart kullanılarak Pdks, Yemekhane Takip Sistemi, Geçiş Kontrol gibi sistemlerde kullanılabilir. İşten ayrılan personele ait proximity kart, tekrar tekrar başka personellere tanımlanarak yeni kart maliyetini de ortadan kaldırır.

 

proximity kart

Proximity Kart Baskı

Proximity Kart'ın tek veya çift yüzeyine termal baskı yapılarak daha kurumsal bir görünüm ve işlevsellik kazanır. Proximity Kart yüzeyine termal printer kullanarak yapılan baskı renkli ve/veya siyah beyaz olabilir.

Proximity Kart Baskı

Kart yüzeyine kişiselleştirme veya sadece firma logosu basılıp, "personel kartı" ifadesi gibi baskı seçenekleri de vardır.

Proximity Kart Baskı Örneği

Proximity Kart Baskı

Proximity kart fiyatları ve detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

 

  0232 3627874

 

    Adınız (gerekli)

    E-posta(gerekli)

    Telefon(gerekli)

    Konu

    İletiniz