27 Mart 2020

Kartlı Turnike Sistemleri

KARTLI TURNİKE SİSTEMLERİ

Kartlı Turnike Sistemleri, turnike üzerine bir kart okuyucu entegre edilerek ve bu kart okuyucuya proximity kart ve/veya mifare kart okutularak geçiş sağlanabillen turnike sistemleridir.

Kartlı Turnike Sistemleri Bileşenleri

Kartlı turnike sistemleri, turnike ile entegre çalışan kart okuyucu, personel kartı ve sistemi yönetebilen bir geçiş kontrol yazılımından oluşur.

Turnike Sistemleri

Kartlı turnike sistemleri için kullanabileceğiniz farklı seçeneklerdeki turnike sistemlerini göz atın. Sistemde kullanılacak turnikeler bel tipi kartlı turnike, boy turnikesi, tek ayaklı turnike ve çift ayaklı turnike gibi bir çok alternatif tercih edilebilir.

Kart Okuyucu

Turnike ile entegre çalışan kart okuyucular, personel kartını okumak ve yetkisi var ise geçişe izin vermek için kullanılırlar.  Kart okuyucuya yaklaştırılarak okutulur ve kart okuyucu okutulan kartın geçiş yetkisi var ise turnikeye sinyal göndererek, turnikenin geçişe izin vermesini sağlar. Yani kart okuyucu turnikeden yapılacak geçişi tetikler.

Proximity Kart

Geçiş esnasında kullanılacak olan bu kartlar temassız kart olup, proximity ve/veya mifare kart tercih edilebilir. Sistemde kullanılacak kart yüzeyine aynı zamanda termal baskı da yapılabilir.

Yazılım

Kendi geliştirmiş olduğumuz yazılımız ile sistemin yönetimi tamamen yazılım üzerinden yapılır. Sistemde kullanılacak kartların tanımlanması, geçiş yetkileri ve raporlama işlemleri gibi.

"Kartlı Turnike Sistemleri ile geçişler kontrol altında."

PROJELERİMİZ

Kartlı turnike sistemleri örnek projelerimiz.

KARTLI TURNİKE SİSTEMLERİ AVANTAJI

Kartlı turnike sistemindeki ana temel avantaj, kartlar ile hızlı geçiş imkanıdır. Ayrıca sistemden kullanılan kartlar turnikeden geçiş yapacak misafirler için de uygun olacaktır.

Turnike üzerindeki kart okuyucuya okutulan kart temassız özellikte olup, hızlı geçiş imkanı sunar. Bu da kartlı turnike sistemini daha cazip ve avantajlı duruma getirir.

BİZE ULAŞIN

Kartlı turnike sistemleri fiyatları ve/veya detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin !

 

  0232 3627874

 

    Adınız (gerekli)

    E-posta(gerekli)

    Telefon(gerekli)

    Konu

    İletiniz